Menu

W razie pytań skontaktuj się z naszym doradcą.i

BM4000 (L-FAB)

Nowy siłownik podziemny dla stylowych i dyskretnych instalacji. Doskonale sprawdzi się w przypadku bardzo dużych bram skrzydłowych o długości skrzydła nawet do 4 m i o ciężarze do 650 kg. Skrzynka fundamentowa spawana z mechanicznym ogranicznikiem krańcowym – sprawdzi się idealnie w ekstremalnych warunkach ze względu na wysoką odporność na korozję.

Odblokowanie siłownika jest możliwe zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Może się odbywać za pomocą klucza lub dźwigni dowolnie łączonych i łatwo uruchamianych jedną ręką. Siłowniki współpracują z centralami A01, A02, A60 oraz MCB824H. Cechują się one standardowymi funkcjonalnościami Nicetakimi jak funkcje autodiagnostyczne oraz autoprogramistyczne. Programowanie odbywa się w prosty sposób za pomocą trzech przycisków. Z kolei dzięki zastosowaniu technologii BLUEBUS instalacja oraz podłączenie urządzeń peryferyjnych nie sprawi żadnych problemów. 

Z wykorzystaniem podziemnego siłownika L-FAB wjazd nabiera unikatowego wyglądu, zyskując jednocześnie całkowitą automatyzację.
 

Parametr Jednostka Wartość
Zasilanie/zasilanie silnika V 230
Moc znamionowa pobierana przez jeden silnik W 340
Pobór prądu jednego silnika znamionowy A 1,5
Stopień ochrony IP 67
Zabezpieczenie termiczne °C -
Prędkość obrotowa nominalna obr./min 0,8
Prędkość liniowa nominalna m/s -
Temperatura pracy °C -20 do +50
Intensywność pracy cykli/dobę 400
Ciężar jednego siłownika kg 14,3
Ciężar maksymalny skrzydła kg 650 (dł. skrzydła do 2,5m), 350 (dł. skrzydła do 4m)
Długość maksymalna jednego skrzydła m 4
Wymiary mm 400x325x150
Wymiar x mm -

Pobierz:
Karta produktu [148.68 kB]